Dzielnicowy Konkurs Czytelniczy "Z baśnią przez świat"

Dzielnicowy Konkurs Czytelniczy "Z baśnią przez świat" adresowany był do uczniów klas trzecich. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 2 w Warszawie. W konkursie wzięło udział 46 uczniów. Zgodnie z regulaminem do finału zostało wytypowanych 10 uczniów z najlepszymi wynikami.

W finale wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie:

• Karolina Maćkowska kl. 3f
  • Oliwia Polańska kl. 3b
  • Apolonia Iwańska kl. 3h
  • Szymon Mazurek kl. 3f
  • Tola Gregorowicz kl. 3h

XIV Prezentacja Aktywności Kulturalnej Szkół Ursusa - PAKSU

W dniu 30 maja 2017r. w Ośrodku Kultury "Arsus" w Ursusie odbyły się XIV Prezentacje Aktywności Kulturalnej Szkół Ursusa - PAKSU.
Naszą szkołę w tym wydarzeniu reprezentowali uczniowie klas I - III.
Z uwagi na nie łatwą tematykę patriotyczną przedstawienia przed dziećmi zostało postawione nie lada zadanie nauczenia się trudnych kwestii i wyrażenia emocji z nimi związanych podczas występu na scenie, jednak jak już wielokrotnie widzieliśmy - uczestnicy dzielnie stawili czoła wyzwaniu i godnie, a zarazem bardzo profesjonalnie odegrali swoje role.

Dziękujemy za zaangażowanie zarówno uczniom, jak i rodzicom za przygotowanie do tak trudnego spektaklu.
Uczniów przygotowywały do przeglądu nauczyciele: Anna Olszówka i Katarzyna Dziomba.

Wyróżnienie w VIII Warszawskim Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej "Zaufaj Panu" dla "Prymek" z 2h

Dnia 27 maja otrzymaliśmy wyróżnienie w Warszawskim Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej "Zaufaj Panu". Cieszymy się niezmiernie, gdyż jest to nasz pierwszy udział w jakimkolwiek festiwalu i od razu wyróżnienie.
Otrzymaliśmy dyplomy, puchar i przepiękne aniołki.

Świetlicowy konkurs plastyczny pt.: "Moja ulubiona postać z bajki" - wyniki

Dn. 05.06.2017 r. został rozstrzygnięty świetlicowy konkurs plastyczny dla klas 0 pt. "Moja ulubiona postać z bajki", którego organizatorem była p. Lucyna Masternak nauczyciel świetlicy nr 10.

Celem konkursu było rozwijanie indywidualnych zdolności twórczych dzieci, propagowanie wartości plastycznych oraz umożliwienie dzieciom zaprezentowania swoich talentów.

Laureatami konkursu zostali:

• Amelia Żebrowska kl. 0e