foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Dzielnicowy Konkurs Plastyczny
"STULECIE ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI"

Serdecznie zapraszamy dzieci z przedszkoli oraz uczniów ze szkół Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy do wzięcia udziału w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym "STULECIE ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI", którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa Nr 382 w Warszawie. 

Konkurs trwa od 26.04.2018 r. do 07.06.2018 r.

Więcej szczegółów w regulaminie konkursu.

Załącznik nr 1 - karta zgłoszenia do konkursu

Konkurs "Szkolny Mistrz Czytelnictwa"

Serdecznie zapraszamy uczniów klas II - V do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie "Mistrz Czytelnictwa, którego celem jest zapoznanie uczestników z twórczością literacką obecną w kanonie lektur oraz zbiorach biblioteki szkolnej oraz promowanie czytelnictwa wśród uczniów.

Konkurs odbędzie się 26 kwietnia 2018 roku o godzinie 15.00 (klasy II – III) oraz 27 kwietnia 2018 roku o godzinie 14.00 (klasy IV – V) w bibliotece szkolnej.

Wyniki zostaną ogłoszone 30 kwietnia.

Więcej szczegółów w regulaminie konkursu.

I Szkolny Konkurs "MAM TALENT" 2018 - harmonogram

Lista zgłoszonych osób biorących udział w I Szkolnym Konkursie "Mam Talent" 2018 wraz z terminem i godziną odbywania się przesłuchań poszczególnych osób:

10 kwietnia 2018 roku:

  • Natalia Czyż z klasy 1e - godz. 10:00
  • Alicja Miedzińska z klasy 1e - godz. 10:00
  • Karolina Przeździecka z klasy 1e - godz. 10:00
  • Hanna Piechota z klasy 1e - godz. 10:00
  • Amelia  Żebrowska z klasy 1e - godz. 10:00
  • Hanna Gajos z klasy 3h - godz. 10:00
  • Anna Nowak, Zoja Gregorowicz z klasy 3h - godz. 10:00
  • Zuzanna Kuleta z klasy 3h - godz. 10:00
  • "Niepokonane" - Natasza Piotrowska z klasy 3h, Maja Znamirowska z klasy 4a - godz. 10:00
  • "Girls" – Julia Hebda, Blanka Jaryniuk z klasy 1f - godz. 10:30
  • Natalia Lubas z klasy 1f - godz. 10:30
  • Jana Korzh z klasy 3e - godz. 10:30
  • "Sweet Dreams" - Amelia Nguen, Gabriela Wawoczny z klasy 4b - godz. 10:30
  • "Queens night" - Aleksandra Smereczyńska, Otylia Maksym z klasy 4b - godz. 10:30
  • Alicja Brzoskwinia z klasy 4b - godz. 10:30
  • "Szuflerski" - Zuzanna Giza, Laura Michalska z klasy 4b - godz. 10:30
  • Wiktoria Krawczyk z klasy 4d - godz. 10:30
  • Klaudia Ignacak, Maja Pietrzak z klasy 4g - godz. 10:30
  • Julia Hejduk, Natalia Ostrowska z klasy 3e i klasy 4g - godz. 10:30
  • "Spicy girls" - Amelia Łyszcz, Patrycja Fiuczek, Amelia Mazur z klasy 4j - godz. 10:30
  • Martyna Kurdziałek z klasy 4f - godz. 11:00
  • Ada Bojanowicz z klasy 4f - godz. 11:00
  • Szymon Mazurek z klasy 4f - godz. 11:00
  • Natalia Bogusz z klasy 4f - godz. 11:00
  • Patrycja Wulczyńska z klasy 4h - godz. 11:00
  • Meltem Keni z klasy 4i - godz. 11:00
  • Hanna Walendziak z klasy 4i - godz. 11:00
  • Szymon Curyło z klasy 5a - godz. 11:00
  • Julia Janowska z klasy 5a - godz. 11:00
  • Marcelina Ratyńska z klasy 5a - godz. 11:00
  • Stanisław Rak z klasy 5a - godz. 11:00
  • Konrad Czubkowski z klasy 5a - godz. 11:00
  • Jan Morawski z klasy 5c - godz. 11:00
  • Alicja Joniak z klasy 5b - godz. 11:00

11 kwietnia 2018 roku:

  • Hanna Błażejczak z grupy 0f - godz. 10:00
  • Adam Kulikowski z grupy 0h - godz. 10:00
  • Pola Wiśniewska z klasy 1d - godz. 10:00
  • Marta Kobylińska z klasy 1d - godz. 10:00
  • Zofia Antończuk z klasy 1d - godz.10:00
  • Marianna Jasińska z klasy 1d - godz.10:00
  • Paulina Pianka, Artur Okuła, Gabrysia Rudkowska z klasy 3f - godz. 10:00
  • "Kaktusy" - Hanna Kajtek z klasy 3f - godz. 10:00
  • "CatsSisiters" - Malena Tomaszewska, Olena Koval z klasy 3f - godz. 10:00
  • "Super Girls" - Kinga Płodzik, Zosia Kotlarska z klasy 3f - godz. 10:00
  • Natalia Rokicka z klasy 3f - godz. 10:00
  • "Crazy Dance" - Emilia Borecka Anna Nabiałczyk z klasy 3g - godz. 10:00
  • Weronika Wyszkowska z klasy 3g - godz. 10:00
  • Maja Jaworska z klasy 3g - godz. 10:00
  • Maja Siatecka z klasy 3g - godz. 10:00
  • Agata Paluszkiewicz, Basia Miklaszewska z klasy 3d - godz. 10:30
  • "Mintcookies" - Aleksandra Romanowska, Michalina Chrapek z klasy 2a - godz.10:30
  • Emilia Ziółkowska z klasy 2a - godz.10:30
  • "Małe panterki" – Lilliana Faliszewska, Oliwia Rutecka z klasy 2a - godz.10:30
  • Łucja Pawłowska z klasy 2a - godz. 10:30
  • "Wystrzałowe dziewczyny" z klasy 2a - godz. 10:30
  • Judyta Burz z klasy 2c - godz. 10:30
  • Oliwia Walorska z klasy 1c - godz. 10:30
  • Valeria Kharytonowa z klasy 1g - godz. 10:30
  • Mikołaj Jannasz z klasy 1b - godz. 10:30
  • Maksymilian Tomczyk z klasy 3a - godz. 10:30
  • Małgorzata Dąbrowska z klasy 3b - godz. 10:30
  • Karolina Wypijewska z klasy 3b - godz. 10:30
  • Iga Kocińska, Lena Kocińska, Anna Gorkowska z klasy 3b - godz. 10:30
  • Olga Gałach z klasy 2d - godz. 11:00
  • Szymon Górecki z klasy 2d - godz. 11:00
  • Ewa Główczyk z klasy 2d - godz. 11:00
  • "Gwiazdeczki" – Lena Feruś, Wiktoria Nuguen z klasy 2d - godz.11:00

ŚWIETLICOWY KONKURS WIELKANOCNY "NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA"

Nierozerwalnym symbolem Świąt Wielkanocnych jest pisanka. Pisanka to ogólna, zwyczajowa nazwa jaja wielkanocnego, zdobionego różnymi technikami. Jajo od wieków było uważne za symbol początku i źródła życia, znak zmartwychwstania, powrotu do życia. Ozdobione, miały w sobie tajemniczą moc. Pisanki to również nasze dziedzictwo kulturowe, które stanowi o naszej tożsamości.

W związku z tym serdecznie zapraszamy uczniów klas "0" do wzięcia udziału w świetlicowym konkursie wielkanocnym "Najpiękniejsza Pisanka". Więcej szczegółów w regulaminie konkursu.

Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie do organizatorów – wychowawców świetlicy nr 3 – karty zgłoszeniowej, w terminie do dnia 23 marca 2018 roku.

Szkoła Podstawowa Nr 382 w Warszawie