Wyniki II etapu Dzielnicowego Konkursu Plastycznego "STULECIE ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI"

21 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbył się II etap Dzielnicowego Konkursu Plastycznego "STULECIE ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI”.

Wzięło w nim udział 33 uczniów z trzech placówek przedszkolnych oraz dwóch szkół podstawowych z naszej dzielnicy.

Wyniki:

kategoria 3 – 6 lat:

• I miejsce – Alan Gajewski – SP 382; Helena Błuś – Przedszkole nr 413,
  • II miejsce – Nikola Markiewicz – SP 382,
  • III miejsce – Laura Makowska – Przedszkole nr 137

kategoria 7 – 9 lat:

• I miejsce – Marek Janik – SP 382,
  • II miejsce – Julia Wojtachnio – SP 382; Kamil Śliwa – SP 382,
  • III miejsce –Malwina Gemeła – SP 382

kategoria 10 – 13 lat:

• I miejsce –Gabriela Szkaradek – SP 382,
  • II miejsce – Michał Kopiel – SP 382,
  • III miejsce – Pola Wójcik – SP 382

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a zwycięzcom gratulujemy.

Uczeń klasy 5c - Michał Kopiel autorem Książki charytatywnej Dzieci Dzieciom

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Michał Kopiel z klasy 5c, uczeń naszej szkoły został jednym z autorów Książki charytatywnej Dzieci Dzieciom, którą dzieci z całej Polski tworzą dla dzieci przebywających w szpitalach i domach dziecka. Na portalu Wspieram.to: https://wspieram.to/DzieciDzieciom  trwa zbiórka pieniędzy na druk tej wyjątkowej pozycji. Książka zawierająca trzydzieści dwie mądre i wartościowe bajki, baśnie i opowiadania trafi także do bibliotek. Jest to już druga książka realizowana przez Wydawnictwo Sofijka w ramach projektu Książka charytatywna dla dzieci.

Zapraszamy do udostępniania i wsparcia akcji bo to jest jedyna okazja aby kupić tę jedyną w swoim rodzaju książkę. Wpłacając pieniądze finansuje się książkę dla siebie i dla wymienionych placówek. Obowiązuje zasada WSZYSTKO ALBO NIC, która oznacza, że jeśli organizatorzy akcji nie uzbierają 20 tysięcy złotych, to nic nie otrzymają i nie będzie możliwości wydania książki (Darczyńcy otrzymają zwrot wpłaconych pieniędzy) ale jeśli uda się uzbierać minimalną kwotę to powstanie cudowna książka. Im więcej pieniędzy uda się zebrać, tym więcej książek zostanie wydanych i przekazanych do szpitali i domów dziecka. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.sofijka.pl.

Wyniki konkursu plastycznego: "Kapsuła Czasu. Co przekażę przyszłym pokoleniom?"

18.06.2018r. ogłoszono wyniki konkursu plastycznego pt.: "Kapsuła czasu. Co przekażę przyszłym pokoleniom?", organizowanego przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa w ramach obchodów Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego.

Celem konkursu było rozwijanie wspólnej, europejskiej tożsamości wśród dzieci oraz otwartości na inne, różne kultury, tradycje i zwyczaje.

• Wyróżnienie w kategorii wiekowej klasa 0-III otrzymała Gabriela Rudkowska z klasy 3f,
  • I miejsce w kategorii klasa IV-VII otrzymała Hanna Błuś z klasy 4a, podtytuł pracy: „Kosmiczna kapsuła czasu”.

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALBUS - wyniki

Nagrodzeni uczniowie:

Klasa 4:

• Paweł Mierzwiński - Laureat
  • Szymon Szarowicz - Laureat
  • Krzysztof Jurkowski - Laureat
  • Jakub Adamczuk – Laureat
  • Piotr Kisiel - wyróżnienie
  • Jan Jaśkiewicz – wyróżnienie

Klasa 5:

• Robert Sikora - Laureat
  • Karolina Górecka - Laureat
  • Patryk Sidorowicz- Laureat
  • Joanna Lula - Laureat
  • Alicja Joniak - wyróżnienie
  • Jan Jamiołkowski - wyróżnienie
  • Bartosz Krawczyk - wyróżnienie
  • Mateusz Wernicki – wyróżnienie

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zespół matematyków

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny - wyniki

Z radością informujemy o wynikach, które prezentują się następująco:

Klasa 2 (kategoria Żaczek):

• Śmietanko Mateusz – wynik bardzo dobry
  • Kot Mateusz – wyróżnienie
  • Olszówka Oskar – wyróżnienie
  • Bogucki Igor– wyróżnienie
  • Banyś Aleksander – wyróżnienie
  • Sawicki Piotr – wyróżnienie

Klasa 3 (kategoria Maluch):

• Lula Izabela – wynik bardzo dobry
  • Gregorek Bartłomiej – wyróżnienie
  • Murzyn Iga – wyróżnienie
  • Organek Lena – wyróżnienie

Klasa 4 (kategoria Maluch):

• Escher Adrian – wynik bardzo dobry
  • Więckowski Michał – wyróżnienie
  • Wirecki Marcin – wyróżnienie
  • Kopyłow Piotr – wyróżnienie
  • Kisiel Piotr – wyróżnienie
  • Jaśkiewicz Jan – wyróżnienie

Klasa 5 (kategoria Benjamin):

• Lula Joanna – wynik bardzo dobry
  • Sidorowicz Patryk - wyróżnienie
  • Dolata Michał – wyróżnienie
  • Sikora Robert – wyróżnienie
  • Krawczyk Bartosz – wyróżnienie

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zespół matematyków