Wyniki z przesłuchań do II Szkolnego Konkursu "MAM TALENT!" 2019

W dniach 20-22 maja 2019r. odbyły się przesłuchania do II Szkolnego Konkursu "MAM TALENT!" 2019. Do konkursu zgłosiło się 44 uczniów z klas 0-III oraz 31 uczniów z klas IV-VI, którzy prezentowali swoje talenty w różnych kategoriach.

Do finału przeszli:

Klasy 0-3:

• Pola S. 1a
  • Julia D. 0d
  • Antonina N. 2a
  • Hanna P. 2e
  • Valeriia K. 2g
  • Alicja B. 2a
  • Szymon G. 3d
  • Judyta B. 3c
  • Hanna B. 1b
  • Julia B. 0b
  • Nadia B. 2f
  • Blanka J. i Julia H. 2f
  • Gabriela S., Natalia Cz. i Alicja M. 2e
  • Anna K. 2a
  • Julia M. 1c

Uczestników finału prosimy o dostarczenie nośników pendrive z podkładem (i tytułem utworu) do dnia 29.05.2019r. do p. Angeliki Badorek (0e), p. Justyny Ojrzyńskiej (0b) bądź p. Pauliny Markiewicz (0d).

Klasy 4-6:

• Hanna G. – śpiew,
  • "Luzik Arbuzik" – taniec,
  • Jan M. – śpiew,
  • Leon S. – gra na instrumencie,
  • Nikola i Piotrek – taniec,
  • Alicja B. – śpiew,
  • "Śmieszny śmiech" – kabaret,
  • "Kaktusik" – taniec,
  • Gabrysia W. i Oliwia P. – iluzja,
  • "Acro girls" – taniec,
  • Alicja J. – taniec.

Dn. 03.06.2019r. (poniedziałek) ODBĘDĄ SIĘ PRZESŁUCHANIA FINAŁOWE (HALA SPORTOWA)

• Klasy 0-III: godzina 10:35-11:30
  • Klasy IV-VI: godzina 13:50-14:40

Uczniów będzie oceniać jury w składzie: p. Agnieszka Jasitczak–Wolska, p. Bogumiła Wodyńska, p. Małgorzata Dębowska oraz p. Aneta Jaskuła.

WSZYSTKIM FINALISTOM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA !

Ogólnopolski Internetowy Konkursu Szachowy "SzachMaks"

11 kwietnia 2019 roku odbył się po raz pierwszy w naszej szkole Ogólnopolski Internetowy Konkursu Szachowy "SzachMaks" (jego pierwsza edycja). Oto wyniki:

• Mateusz Śmietanko z klasy 3a – laureat,
  • Michał Więckowski z klasy 5i - wynik dobry.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Dzielnicowy Konkurs Przyrodniczo - Ekologiczny dla kl. 3

Uczniowie naszej szkoły godnie reprezentowali placówkę w Dzielnicowym Konkursie Przyrodniczo - Ekologicznym dla klas 3 organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 4 w Warszawie. Zarówno Piotr Sawicki z klasy 3b, jak i Emilia Ziółkowska z klasy 3a doszli do finału konkursu.

Brawa za zaangażowanie i dzielenie się wiedzą.

Finał XVI Dzielnicowej Olimpiady Przyrodniczo-Biologicznej "Świat pod naszymi stopami"

Dnia 8 maja 2019 r.  w Szkole Podstawowej Nr 4 odbył się finał XVI Dzielnicowej Olimpiady Przyrodniczo-Biologicznej "Świat pod naszymi stopami". W tym etapie uczniowie przedstawiali w formie prezentacji dowolnie wybrane zagadnienie z zakresu tematyki konkursu. Uczeń z naszej szkoły Wojciech Sawicki osiągnął spektakularny sukces zajmując I miejsce.
Serdecznie gratulujemy sukcesu.

Wyniki konkursu z języka angielskiego ENGLISH ACE

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu z j. angielskiego ENGLISH ACE, w którym uczestniczyło 6152 uczniów z 240 szkół.

Maksymalna punktacja:

• klasa 4 – 184 punkty,