foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Klasa 1d na zajęciach organizowanych przez Tramwaje warszawskie w ramach Kampanii Warszawskiej Linii Edukacyjnej
 
08.06.2018r. braliśmy udział we wspaniałych zajęciach. Podczas spotkania uczyliśmy się zasad prawidłowego udzielania pierwszej pomocy. Nie była to jednak zwykła lekcja, ponieważ odbywała się w tramwaju, którym podróżowaliśmy przez warszawę. Poznaliśmy także zasady bezpiecznej podróży oraz konsekwencje nieprzestrzegania przepisów obowiązujących w komunikacji miejskiej. Pani z Policji rozmawiała z nami o prawidłowym reagowaniu na zdarzenia zagrażające życiu i zdrowiu człowieka. Przypomnieliśmy sobie numery alarmowe oraz zasady korzystania z nich. Na koniec podróżowaliśmy zabytkowym tramwajem, a podczas drogi dowiedzieliśmy się wiele ciekawych rzeczy o warszawie. Ta lekcja była bez wątpienia wyjątkowa. Na pewno zapamiętamy ją na długo. Wszystkim zaangażowanym dziękujemy!!!  

Szkoła Podstawowa Nr 382 w Warszawie