Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019
Nadszedł w końcu długo oczekiwany dzień, w którym uczniowie pożegnali szkolne mury na czas wakacji.

Zobacz całość: http://www.tvmalbork.pl/aktualnosci/26888,wakacje-znow-sa-wakacje-zakonczenie-roku-szkolnego

Nadszedł w końcu długo oczekiwany dzień, w którym uczniowie pożegnali szkolne mury na czas wakacji, czyli 19 czerwca 2019 roku kiedy to nastąpiła uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019. O godz. 8:45 swoje świadectwa promocyjne do następnej klasy odebrali uczniowie IV-VI, zaś o 11:00 pożegnanie ze szkołą miały dzieci klas I-III. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Pana Bogdana Olesińskiego - Burmistrza Dzielnicy Ursus, Pana Wiesława Krzemienia - Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Ursus, Pani Wandy Kopcińskiej - Przewodniczącej Komisji Oświaty Rady Dzielnicy Ursus, Pana Roberta Faliszewskiego - Przewodniczącego Rady Rodziców, Pani Edyty Bartos - Zastępcy Przewodniczącego Rady Rodziców, Pani Małgorzaty Białas oraz Pani Aldony Przyborskiej-Szulc.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy bezpiecznych wakacji, spokojnego wypoczynku i samych słonecznych dni oraz szczęśliwego powrotu do szkoły w nowym roku szkolnym.

Grupa 0a w Państwowej Straży Pożarnej

Dzieci z grupy 0a dn. 13.06.2019r. były na wycieczce w Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Rynkowej 8, gdzie miały spotkanie z Panią Policjantką oraz panem ze Straży Miejskiej na temat bezpieczeństwa. Panowie strażacy byli tacy uprzejmi i ugościli nas kurtyną wodną.

Grupa 0e w Straży Pożarnej

Wyjście grupy 0d do Straży Pożarnej

06.06.2019r. grupa 0d była na wycieczce w Ochotniczej Straży Pożarnej w Ursusie. Dzieci miały okazję poznać zawód strażaka, obejrzeć z zewnątrz i wsiąść do wozu strażackiego oraz dowiedzieć się jak należy zachować się w sytuacjach niebezpiecznych. Strażacy zademonstrowali dzieciom jak działa wąż strażacki. Na koniec odbyła się pogadanka z przedstawicielami policji i straży miejskiej na temat telefonów alarmowych oraz tego jak należy zachować się, gdy się zgubimy lub zaczepia nas ktoś nieznajomy.

Wycieczka kl. 2c i 2g do "Magicznych Ogrodów"