foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Projekt pt.: "Exchanging Christmas cards and traditions"
 
Od  listopada do grudnia  2019 r. dzieci z oddziału przedszkolnego 0c wraz z uczniami ze świetlicy klas trzecich, wzięły udział w projekcie eTwinning pt. "Exchanging Christmas cards and traditions".

Celem projektu była wymiana własnoręcznie wykonanych  kartek świątecznych między różnymi szkołami w Europie (Włochy, Słowacja, Polska) przy użyciu języka angielskiego do komunikacji oraz opisanie tradycji świątecznych w danym kraju. Dodatkowo w ramach projektu dzieci wykonały różnego rodzaju prace plastyczne, zdobiły świąteczne pierniki, zdobiły bombki, nauczyły się kolędy w języku angielskim oraz została stworzona prezentacja z polskimi potrawami wigilijnymi.

Zapraszamy również do obejrzenia prezentacji multimedialnej pt.: "Polskie potrawy wigilijne".

Szkoła Podstawowa Nr 382 w Warszawie