foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kartki wielkanocne w wykonaniu uczniów klas 4
 
Tuż przed Świętami Wielkiej Nocy uczniowie klas 4 - w ramach pracy zdalnej - wykonali na komputerze, przy użyciu programów graficznych, bardzo barwne i niezwykle ciekawe kartki wielkanocne.
Kl. 4c i 4s w kinie "Atlantic"
 
W dniu 9 marca 2020 roku klasy 4c i 4s odwiedziły kino "Atlantic". Celem naszej wizyty było obejrzenie filmu dokumentalnego "Nasze miejsce na ziemi".
Film jest niesamowity, każdy powinien go obejrzeć. Tak rzadko zastanawiamy się skąd pochodzą owoce, warzywa, jaja, a także mięso, które spożywamy. Kupujemy, zjadamy i potem znowu wybieramy się na zakupy.
Film pięknie pokazuje jak dużo musimy nauczyć się jeszcze, aby zrozumieć otaczającą nas naturę i zależności w niej zachodzące. Ten film uświadamia, że jesteśmy częścią otaczającego nas świata i powinniśmy współistnieć z nim, wspierać go, a nie wciąż niszczyć swoimi codziennymi decyzjami. Łańcuch pokarmowy, krąg życia czy taniec współzależności – to właściwe określenia głównego przesłania filmu. Polecamy wszystkim, zarówno dzieciom jak i dorosłym.
Kl. 4s na dyskotece walentynkowej
 
Kolejna dyskoteka za nami!!! Super zabawa. Konkursy taneczne, poczęstunek i wiele innych atrakcji. Klasa 4s bawiła się świetnie. Dziękujemy
Zbiórka makulatury w kl. 4s

W dniu 30 stycznia 2020 roku klasa 4s uczestniczyła w zbiórce makulatury. Uczniowie przynieśli zeszyty, książki, czasopisma oraz kartony.

Plakat "Nie dla hejtu" - kl. 4s
 
Wspólna praca popłaca...
Wspólnymi siłami klasa 4s przygotowała plakat "Nie dla Hejtu". Dzięki naszej pracy wygraliśmy tydzień bez uwag i ocen niedostatecznych.
 
Dziękujemy Pani Dyrektor
Nasze pierwsze andrzejkowe disco - kl. 4s
 
Ostatni czwartek listopada zakończył się tanecznym krokiem. Oprócz tańców i uśmiechu można było skosztować pysznych ciast i babeczek.
Na spragnionych czekały pyszne witaminowe soki.

Szkoła Podstawowa Nr 382 w Warszawie