foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

"Jak Dyzio stał się dobrym dzieckiem" - kl. 4c i 4s w teatrze
 
W dniu 21 października 2019 roku klasy 4s i 4c obejrzały wesołą i interaktywną baśń wystawioną przez Teatr Króla – Profilaktyka Uzależnień i Edukacja z Łodzi pt. "Jak Dyzio stał się dobrym Dzieckiem". Bajka opowiadała o przygodach zarozumiałego Dyzia, który obraża wspaniałego Przyjaciela i w zamian
za to na jego głowie wyrastają ośle uczy. Dyzio musi bardzo się starać aby zgubić uszy. Do jego zadań należała: wędrówka do świata dobroci po zaczarowane owoce dzięki którym stanie się prawdziwym uczciwym Dzieckiem. Podczas wędrówki spotykał różne postacie i przeżywał wspólnie z nimi różne przygody. Kiedy już wrócił do domu stał się najfajniejszym i najmądrzejszym Dzieckiem na świecie.
Widownia również przeszła metamorfozę i nie zapomni baśni o niegrzecznym Dyziu, który stał się wspaniałym człowiekiem. W bajce znajdowały się elementy profilaktyki uzależnień i edukacji.
Kl. 4s i 4b na filmie "Wyprawa Magellana"

7 października 2019 roku uczniowie klasy 4s i 4b wybrali się do kina "Cinema 3D Reduta" na film "Wyprawa Magellana". Uczniowie stanęli za sterami największej przygody świata, która wydarzyła się naprawdę i zmieniła wszystko! Poznali najodważniejszą załogę, odkryli najbardziej egzotyczne zakątki globu i przeżyli podróż pełną niebezpieczeństw, humoru i miłości. Animowana megaprodukcja przeniosła widzów w każdym wieku prosto na pokład okrętów pod dowództwem Ferdynanda Magellana i Juana Sebastiana Elcano. Film powstał z okazji 500-tnej rocznicy pierwszej wyprawy dookoła świata, która ostatecznie udowodniła, że Ziemia jest okrągła.

Szkoła Podstawowa Nr 382 w Warszawie