foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Rodzinna Wigilia w 5g
 
"Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat,
Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole."
 
Od pięciu lat tworzymy przepiękną, szanującą się i wspierającą rodzinę. Nie wyobrażamy sobie zatem świąt, bez wspólnego spotkania przy wigilijnym stole, bez wspólnego kolędowania, bez białego opłatka, czy bez serdecznych życzeń. 
Dlatego wigilia u nas to spotkanie dzieci, rodziców i wychowawczyni, to uśmiech płynący z serca i takie zwyczajne bycie razem.
Niech magia świąt trwa!!
Prymki z 5g i kolędowanie dla Fundacji Dziecięca Fantazja
 
Czas oczekiwanie na przyjście Jezusa jest niesamowity i wyjątkowy. Nasz zespół "Prymki" dzieli się tym, co otrzymał w darze, czyli umiejętnością śpiewu. Kolędujemy zatem gdzie się da i tym, którzy mają ochotę nas wysłuchać. Niesiemy dobrą nowinę.
Dzięki zaproszeniu Fundacji Dziecięca Fantazja kolędowaliśmy dla podopiecznych, którym choroba zabiera piękne dzieciństwo.
Prymki z 5g i Mali Maleńkiemu
 
Dnia 6 grudnia 2019 r. w Ośrodku Kultury "Arsus" odbył się dzielnicowy koncert "Mali Maleńkiemu". Już piaty raz dane nam było śpiewać kolędy i nieść całemu światu, że Jezus się rodzi. 
Koncert był przepiękny, klimatyczny i nastrojowy a wzruszenie na twarzach naszych bliskich dało nam ogromną radość.
Mikołajki w 5g
 
Tegoroczne mikołajki były wyjątkowe (oczywiście, jak co roku). Kolędowaliśmy a potem każdy z nas otrzymał wymarzony upominek. Takie dni lubimy najbardziej!!!
Prymkowe kolędowanie
 
Zespół wokalny "Prymki", w skład którego wchodzą uczniowie klasy 5g oraz 3c, ciężko pracują na próbach, by 6 grudnia zaśpiewać cudownie na koncercie "Mali Maleńkiemu", na który serdecznie zapraszamy na godzinę 18.00 do Arsusa.
Andrzejkowe disco w 5g
 
Ostatni czwartek listopada zakończył się tanecznym krokiem, gdyż uczestniczyliśmy w fantastycznej zabawie andrzejkowej.  Oprócz tańców i uśmiechu, można było skosztować pysznych ciast, babeczek, pierniczków i ugasić pragnienie zdrowymi i pełnymi witamin sokami.

Szkoła Podstawowa Nr 382 w Warszawie