foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Świąteczne warsztaty w kl. 1d
 
Świąteczne warsztaty to dla klasy 1d już taka mała tradycja. Jak co roku przed Świętami dzieci i rodzice wspólnie przygotowują świąteczne ozdoby. W tym roku 13 grudnia przygotowywaliśmy stojaki i bombki z kaszą i makaronem. Spotkaniu towarzyszyło wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek. 
Klasa 1d w Teatrze Syrena
 
11 grudnia 2019 roku klasa 1d odbyła wycieczkę do Teatru Syrena na spektakl "Dzieci z Bullerbyn". Podczas przedstawienia wszyscy przenieśli się do małej wioski, by wspólnie z bohaterami przeżyć ich przygody. Spektakl zachwycił wszystkich małych widzów i zachęcił do przeczytania książki, by poznać wszystkie przygody pomysłowych dzieciaków
Spotkanie z Ferdynandem Wspaniałym - klasa 1a
 
11 grudnia 2019 roku byliśmy w Teatrze Polskim na przedstawieniu o psie Ferdynandzie Wspaniałym, któremu przyśniło się, że został człowiekiem. Miał zabawne przygody. Był u krawca, który uszył mu żółtą marynarkę i dał melonik. Innym razem windą wyleciał w powietrze, gdzie spotkał chmurkę i ptaka. Najzabawniejsze sceny były w hotelu i w restauracji. Aktorzy grając swoje role, śpiewali i tańczyli. Byliśmy też na spacerze przed: Grobem Nieznanego Żołnierza, Pałacem Prezydenckim, Pomnikiem Mikołaja Kopernika i Kościołem Św. Krzyża, gdzie spoczywa serce Fryderyka Chopina. Wycieczka była wspaniała!
Mikołajki w klasie 1d
 
Klasę 1d w Mikołajki 6 grudnia 2019 roku odwiedził Święty Mikołaj. Dzieci zaśpiewały Mikołajowi kolędę, a ponieważ wszystkie były bardzo grzeczne w tym roku otrzymały od niego słodkie upominki :)
Spotkanie z Mikołajem w klasie 1a
 
6 grudnia 2019 roku przybył do nas Mikołaj. Byliśmy przygotowani na tę chwilę. Nauczyliśmy się piosenki "Przyjedź do nas Mikołaju…". Wystroiliśmy się na czerwono i założyliśmy czerwone czapeczki. Dostaliśmy prezenty. Chłopcy otrzymali klocki Lego a dziewczynki pamiętniki z długopisami. Nawet p. Bogusia dostała czekoladki, bo była tak jak my grzeczna. My też pamiętaliśmy o Mikołaju, który w dniu swoich imienin, otrzymał życzenia i słodkości. Był to wyjątkowo piękny i radosny dzień.
Kl. 1d w Teatrze Lalka
 
29 listopada 2019 roku klasa 1d odbyła wycieczkę do Teatru Lalka na spektakl "Krzesiwo". Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły losy żołnierza posiadającego tytułowe magiczne krzesiwo. Były zachwycone lalkami i scenografią. Spektakl przyniósł wszystkim wiele emocji, a przede wszystkim morał do przemyślenia - w życiu wszystkiego mieć nie można.
Owocowe jeżyki w kl. 1d
 
08.11.19 r. w klasie 1d w ramach edukacji prozdrowotnej dzieci wspólnie wykonywały zdrowy podwieczorek. Efektem pracy były przepyszne owocowe jeżyki :)

Szkoła Podstawowa Nr 382 w Warszawie