foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Jesienny Test Coopera dla wszystkich - przedstawiciele kl. 7a
 
5 października 2019 roku przedstawiciele klasy 7a wzięli udział w niecodziennym, wydarzeniu promującym zdrowy styl życia - Jesiennym Teście Coopera dla Wszystkich, który odbył się  na stadionie OSIR URSUS przy ul. Sosnkowskiego 3 w Warszawie. Test ten to jedna z prób wysiłkowych, która pomaga określić swoją formę. Celem Testu jest określenie maksymalnej wydolności tlenowej, która jest wyznacznikiem kondycji fizycznej. Kondycję fizyczną, w zależności od wieku i płci określa się na podstawie przebytego w ciągu 12 minut dystansu  Nasi uczniowie osiągnęli bardzo dobre wyniki. Przedstawiciele klasy 7a biorący udział w akcji otrzymali pamiątkową koszulkę oraz dyplom.
Dzień Tabliczki Mnożenia w klasie 7a
 
4 października 2019 roku na lekcji matematyki uczniowie klasy 7a obchodzili IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia Dzień ten miał na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia oraz propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mieli okazję nadrobić te zaległości w przyjemny, niecodzienny sposób. Chętni  grali w grę "Królowa skakanki". Każdy zawodnik mógł skakać na skakance. Wykonując przeskoki przez skakankę podawał poprawne odpowiedzi na zadane iloczyny. Wszyscy uczniowie wyciągali losy z tabliczką mnożenia oraz rozwiązywali łamigłówki z konkursu "Ekspert Tabliczki Mnożenia". Na zakończenie zajęć uczniowie otrzymali odznaki Eksperta Tabliczki Mnożenia.
Dzień Chłopaka - Dzień Krawata w kl. 7a
 
30 września 2019 roku obchodziliśmy w naszej klasie Dzień Chłopaka. W tym dniu wszystkie dziewczyny z klasy 7a przyszły do szkoły w krawatach. Tradycyjnie podarowałyśmy naszym kolegom coś słodkiego i złożyłyśmy życzenia: uśmiechu na twarzy, a w sercu radości, spełnienia marzeń i pomyślności. Potraktowałyśmy  ten dzień jako jeden z pomysłów na urozmaicenie życia naszej klasy.

Szkoła Podstawowa Nr 382 w Warszawie