foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kl. 3f na widowisku "Disney One Ice"
 
Światła nad widownią gasną. Zostają tylko te, skierowane na scenę. Scena jest taflą lodowiska. Zaczyna grać muzyka, a na lód wjeżdżają Kaczor Donald z Myszką Miki. Rozglądając się po publiczności, widać – tysiące dziecięcych buź, szeroko otwarte oczy i usta. To właśnie opisuje naszą ostatnią wycieczkę.
6 grudnia 2019 roku klasa 2a i 3f wraz z wychowawcami wybrała się na wycieczkę na widowisko pt. "Disney – Moc jest w Tobie". Widowisko to zostało przez uczniów przyjęte doskonale, pozwoliło między innymi pierwszy raz zobaczyć w Polsce na lodzie postaci z najpopularniejszego animowanego filmu wszech czasów, "Krainy Lodu" ze studia Disneya. Oprócz księżniczek Anny i Elzy, bałwana Olafa czy handlarza bryłami lodu Kristoffa, mali i duzi widzowie przypomnieli sobie przygody bohaterów klasycznych animacji Disneya: "Pięknej i Bestii", "Małej Syrenki"  i nowoczesnego klasyka "Zaplątanych". Disney One Ice: Magiczny Świat Lodu to jedno z najbardziej imponujących widowisk serii Disney One Ice.
Radość dzieci po powrocie z widowiska była bezcenna. Dzieci przeżywały każdą scenę, klaskały, śpiewały, śmiały się. Jesteśmy pewni, że ten wyjazd na długo zostanie w pamięci uczniów klasy 2a i klasy 3f

Szkoła Podstawowa Nr 382 w Warszawie