foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Grupa 0a w Państwowej Straży Pożarnej

Dzieci z grupy 0a dn. 13.06.2019r. były na wycieczce w Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Rynkowej 8, gdzie miały spotkanie z Panią Policjantką oraz panem ze Straży Miejskiej na temat bezpieczeństwa. Panowie strażacy byli tacy uprzejmi i ugościli nas kurtyną wodną.

Grupa 0e w Straży Pożarnej

 

Wyjście grupy 0d do Straży Pożarnej

06.06.2019r. grupa 0d była na wycieczce w Ochotniczej Straży Pożarnej w Ursusie. Dzieci miały okazję poznać zawód strażaka, obejrzeć z zewnątrz i wsiąść do wozu strażackiego oraz dowiedzieć się jak należy zachować się w sytuacjach niebezpiecznych. Strażacy zademonstrowali dzieciom jak działa wąż strażacki. Na koniec odbyła się pogadanka z przedstawicielami policji i straży miejskiej na temat telefonów alarmowych oraz tego jak należy zachować się, gdy się zgubimy lub zaczepia nas ktoś nieznajomy.

Piknik z okazji Dnia Dziecka w grupie 0a

 

Grupy: 0a, 0b i 0c w Wiosce pod Kogutem

Grupy 0a, 0b i 0c dn. 16.05.2019r. odwiedziły Wioskę pod Kogutem. Podczas pobytu dzieci zwiedziły mini zoo, uczestniczyły w warsztatach robienia masła, oraz w zajęciach edukacyjnych dotyczących rozpoznawania jaj i piór ptaków.

Dzieci z gr. 0d i 0e w "Wiosce pod Kogutem"
 
Dn. 08.05.2019 r. dzieci z oddziału przedszkolnego 0d i 0e były na wycieczce w "Wiosce pod Kogutem". Podczas pobytu dzieci zwiedziły mini zoo, uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych dotyczące rozpoznawania jaj i piór ptaków oraz w warsztatach robienie masła w maselnicy. Następnie odbyły się animacje sportowe - gry i konkursy na łące oraz zwiedzany był skansenu maszyn rolniczych
Gr. 0d i 0e w Izbie Tożsamości
 
Dn. 04.04.2019 r. dzieci z oddziału przedszkolnego gr. 0d i 0e uczestniczyły w zajęciach w Izbie Tożsamości Ursusa mieszczącego się w Domu kultury "Miś".

Szkoła Podstawowa Nr 382 w Warszawie