Przesłuchania do II Dzielnicowego Festiwalu Pieśni Patriotycznej " Ojczyzna mnie woła"

23 października 2019r. w Domu Kultury Arsus odbyły się przesłuchania do II Dzielnicowego Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Ojczyzna mnie woła". w których udział wziął nasz chór szkolny Tra Le Nuvole. Trzymamy mocno kciuki czekając na werdykt jury.

"Różańcem Ci chcemy podziękować" - wyniki konkursu

W dniu 15 października 2019 roku odbyło się rozstrzygnięcie wewnątrzszkolnego konkursu pt: "Różańcem Ci chcemy dziękować".

Nagrodzeni zostali:

wyróżnienie:

• Emilia Gutowska kl. 3c

- w klasach 4-7:

• Kinga Płodzik kl. 5f i Anna Nowak kl. 5g.

Wszystkim dziękujemy za piękne, ciekawe i wyjątkowe prace.

Dzielnicowe zawody w piłkę ręczną

W dzielnicowych zawodach w piłkę ręczną chłopców, które odbyły się 16 października 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 11, nasi chłopcy zdobyli 3 miejsce. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy dyplom, a szkoła puchar.

Nasi reprezentanci:

• Biliński Jan,
  • Rak Stanisław,
  • Celik Eray,
  • Cichy Michał,
  • Faszczewski Aleksander,
  • Klepaczko Piotr,
  • Klocek Maciej,
  • Kotowicz Michał,
  • Kotus Antoni,
  • Langowski Wiktor,
  • Sionek Mateusz,
  • Szarowicz Szymon,
  • Zabielski Michał.

Bardzo dziękujemy za fantastyczną grę.

Gratulujemy !!!

Nauczyciele wychowania fizycznego

Program ERASMUS+ w naszej szkole

Z radością informujemy, że  zakończyliśmy z sukcesem pracę w pilotażowej edycji międzynarodowego programu matematycznego "Wartość dodana",  prowadzonego przez Fundację Szkoła z Klasą w ramach programu ERASMUS+.

Celem programu była zmiana podejścia uczniów do matematyki poprzez pokazanie jej praktycznego zastosowania w codziennym życiu oraz popularyzacja metody pogłębionego planowania design thinking. Design thinking opiera się na myśleniu projektowym, którego zadaniem jest dostarczenie twórczych rozwiązań. Uczniowie mierzyli się z różnymi wyzwaniami matematycznymi. Przesłane przez nas informacje zwrotne zostały zamieszczone w publikacji "Matematyka jest wszędzie", z której korzystać będą nauczyciele z  Polski, Hiszpanii, Holandii i Irlandii.

Jesteśmy pewni, że nasi uczniowie spostrzegają teraz matematykę, jako istotny element otaczającego nas świata, a przede wszystkim, że ją polubili.