Projekt "From Warsaw to Buckingham Palace" - wyniki konkursów

Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w projekcie "From Warsaw to Buckingham Palace". W ramach tego wydarzenia poznają ciekawe fakty z życia brytyjskiej rodziny królewskiej oraz mają szansę wykazać się wiedzą i swoimi umiejętnościami w różnych konkursach.

Pierwsze dwa konkursy są już rozstrzygnięte.

Odbył się konkurs na najlepszy portret królowej Elżbiety II. Powstało wiele pięknych prac. Przedstawiamy prace zwycięskie:
  • I miejsce - Gabrysia Drąg z kl. 7g,
  • II miejsce - Zuzia Wojtas z kl. 4b,
  • III miejsce - Maja Dymek z kl. 6e,
  • Wyróżnienie - Natalia Waśko z kl. 8c

Kolejny konkurs wymagał umiejętności pięknego formułowania życzeń urodzinowych w języku angielskim. Zwycięzcy:

• I miejsce - Valeriia Kharytonowa z kl. 4e,
  • II miejsce - Maja Dymek z kl. 6e,
  • III miejsce - Bartek Gregorek z kl. 6g,

Najpiękniejszy portret Królowej Elżbiety oraz najlepsze życzenia z okazji Jej 95-tych urodzin wyślemy pocztą do Pałacu Buckingham.

Zwycięzcom konkursów serdecznie gratulujemy a wszystkim uczniom, którzy wzięli udział gorąco dziękujemy.

Nauczyciele języka angielskiego.

Wyróżnienie ucznia z kl. 8a w II Warszawskim Konkursie Historycznym

Uczeń klasy 8a - Tomasz Brożyna otrzymał wyróżnienie w II Warszawskim Konkursie Historycznym "II Rzeczpospolita - od konstytucji marcowej do kwietniowej".

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Informatycznym InstaLogik

Jest nam ogromnie miło poinformować, że nasi uczniowie zostali laureatami i finalistami Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego InstaLogik.
Klasy 4: Zofia Konopka - Laureatka III stopnia
Klasy 5: Mateusz Śmietanko - Laureat II stopnia, Dorota Kajka - Laureatka III stopnia, Mateusz Kot - Finalista na szczeblu ogólnopolskim
Klasy 6: Izabela Lula - Laureatka III stopnia
Klasy 7: Natalia Ostrowska - Laureatka III stopnia, Piotr Indra - Laureat III stopnia, Maja Znamirowska - Finalistka na szczeblu ogólnopolskim
Klasy 8: Mateusz Wernicki - Laureat II stopnia, Joanna Lula – Laureatka II stopnia, Alicja Joniak – Laureatka III stopnia.

Konkurs organizowany jest przez InstaKod Sp z o.o., twórcę programu nauczania, środowiska programistycznego i podręczników informatyki w klasach 4-8 oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Partnerem Konkursu jest Olimpiada Informatyczna Juniorów.
Konkurs wpisany jest do wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych przez kuratora oświaty i inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej.

Gratulujemy uzyskanych wyników.
Zespół nauczycieli przedmiotów matematyczno-informatycznych.

3 miejsce uczennicy z kl. 5s w Ogólnopolskim Turnieju Judo

Oliwia Rusztecka - uczennica klasy 5s zajęła 3 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Judo "IKIZAMA CUP" o Puchar Burmistrza Gminy Piaseczno.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!!
Uczennica 5s zdobywa 3 miejsce w konkursie na najpiękniejszą palmę

Z przyjemnością informuje, że uczennica klasy 5s Oliwia Rusztecka zajęła 3 miejsce w VII edycji dzielnicowego konkursu na najpiękniejsza palmę wielkanocną.