foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Konkurs Informatyczny "MISTRZ KLAWIATURY" - wyniki I etapu 

Dn. 5 lutego 2020 roku odbył się I etap (szkolny) konkursu informatycznego "Mistrz klawiatury", którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 14 w Warszawie. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas IV-VII i polegał na jak najszybszym przepisaniu tekstu (wybranego przez nauczyciela informatyki/zajęć komputerowych) z zachowaniem zasad edycji (robiąc przy tym jak najmniej błędów edycyjnych).

W etapie tym wzięło udział 33 uczniów, w tym:

  • 8 uczniów z klas IV,
  • 7 uczniów z klas V,
  • 11 uczniów z klas VI,
  • 7 uczniów z klas VIII.

Spośród wszystkich uczestników I etapu konkursu, trzej uczniowie, którzy najszybciej przepisali otrzymany tekst i zrobili przy tym najmniejszą ilość błędów edycyjnych, będą reprezentowali naszą szkołę w II etapie tego konkursu. A są to:

  • Adamczuk Jakub z kl. 6g,
  • Dąbrowski Oskar z kl. 6d,
  • Sikora Robert z kl. 7b.

Międzyszkolny etap tego konkursu odbył się 4 marca 2020 roku roku w Szkole Podstawowej Nr 14 w Warszawie przy ul. Sosnkowskiego 10.

Gratulujemy :-)

Wyniki I etapu konkursu lingwistycznego:

Mała Wieża Babel 2019/2020

  • Karolina Maćkowska - 40 pkt. (80% prawidłowych odpowiedzi)
  • Szymon Tkacz- 35 pkt. (70%prawidłowych odpowiedzi)
  • Nela Nowak- 35 pkt. (70%prawidłowych odpowiedzi)
  • Khang Minh Nguyen- 34,5 pkt. (69%prawidłowych odpowiedzi)
  • Ada Bojanowicz- 34pkt. (68%prawidłowych odpowiedzi)
  • Zofia Łaszczych- 34pkt. (68%prawidłowych odpowiedzi)
  • Szymon Mazurek- 33 pkt. (66%prawidłowych odpowiedzi)
  • Amelia Dębicka- 26 pkt. (52%prawidłowych odpowiedzi)
  • Szymon Soczko- 24 pkt. (48%prawidłowych odpowiedzi)
  • Anna Nowak- 19,5 pkt. (39%prawidłowych odpowiedzi)
  • Maksymilian Tomczyk­- 19 pkt. (38%prawidłowych odpowiedzi)
  • Anna Gorzkowska- 12 pkt. (24%prawidłowych odpowiedzi)

Duża Wieża Babel 2019/2020

  • Wojciech Sawicki­- 41 pkt. (74,55% prawidłowych odpowiedzi)
  • Wiktoria Spytek- 13 pkt. (23,64% prawidłowych odpowiedzi)

Do II etapu konkursu lingwistycznego zakwalifikowały się następujące osoby:

  • Karolina Maćkowska - 40 pkt. (80% prawidłowych odpowiedzi)
  • Szymon Tkacz - 35 pkt. (70% prawidłowych odpowiedzi)
  • Nela Nowak - 35 pkt. (70% prawidłowych odpowiedzi)
  • Wojciech Sawicki - 41 pkt. (74,55% prawidłowych odpowiedzi)

Finał konkursu odbędzie się 7 marca (sobota) w Warszawie w siedzibie Wydziału Neofilologii UW, ul. Dobra 55. Konkurs rozpocznie się o godzinie 11:00 i będzie trwał 60 minut.

Gratuluję zwycięzcom i życzę dalszych sukcesów.

koordynator szkolny konkursu
Magdalena Polak

Wyniki Ogólnopolskiego Dyktanda (nie tylko) dla Mistrzów

Na poziomie 1 (klasy 1-3) za prawidłowo rozwiązany test można było uzyskać maksymalnie 130 punktów, natomiast na poziomach 2 (klasy 4-6) i 3 (klasy 7) 140 punktów.

Wyróżnienia w Ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów otrzymały następujące osoby:

  • poziom 2 (klasy 4-6):

    - Sudziński Adrian kl. 4s - 128 pkt., miejsce 13,
    - Hulboj Jagoda kl. 5a – 126 pkt., miejsce 15,

  • poziom 3 (klasy 7):

    - Sawicki Wojciech kl. 7c – 132 pkt., miejsce 9,
    - Ochmański Bogusław kl. 7c – 126 pkt., miejsce 15.

Gratuluję zwycięzcom i życzę dalszych sukcesów.

Koordynator szkolny konkursu
Magdalena Polak

Wyniki VI Turnieju Baśniowego "Baśniomistrz"

W etapie szkolnym konkursu za prawidłowo rozwiązany test można było uzyskać maksymalnie 33 punkty.

Wyniki poszczególnych uczestników:

  1. Organek Lena kl. Va – 26,5 pkt. (80,3% prawidłowych odpowiedzi)
  2. Hulboj Jagoda kl. Va – 25 pkt. (75,7% prawidłowych odpowiedzi)
  3. Dąbrowska Małgorzata kl. Vb – 24,5 pkt. (74,2% prawidłowych odpowiedzi)
  4. Puchalska Natalia kl. Va – 23 pkt. (69,7% prawidłowych odpowiedzi)
  5. Sztandera Patrycja kl. Va – 20 pkt. (60,6% prawidłowych odpowiedzi)

Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowała się Organek Lena, uzyskując wynik powyżej 80%.

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Koordynator szkolny konkursu

Magdalena Polak

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej - Olimpus

Klasy 5:

  • Patrycja Sztandera  - Dyplom laureata – 6 miejsce w kraju
  • Małgorzata Dąbrowska- Dyplom laureata – 11 miejsce w kraju
  • Jagoda Hulboj  - Dyplom laureata – 14 miejsce w kraju

Klasy 6:

  • Amelia Mazur  -Dyplom laureata – 9 miejsce w kraju
  • Adrian Escher -- Dyplom laureata – 9 miejsce w kraju
  • Jan Spytek  -  Dyplom laureata – 9 miejsce w kraju
  • Apolonia Iwańska -- Dyplom laureata – 10 miejsce w kraju
  • Natalia Gardocka- Dyplom laureata – 11 miejsce w kraju

Klasy 7:

  • Michał Kopiel- Dyplom laureata – 5 miejsce w kraju
  • Joanna Lula -  Dyplom laureata – 14 miejsce w kraju

Szkoła Podstawowa Nr 382 w Warszawie