Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej - Olimpus

Klasy 7:

• Michał Kopiel- Dyplom laureata – 5 miejsce w kraju
  • Joanna Lula -  Dyplom laureata – 14 miejsce w kraju
Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego "Ciepło i piękno Bożego Narodzenia w tym stroiku mieszka"

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego "Ciepło i piękno Bożego Narodzenia w tym stroiku mieszka" organizowanego w ramach corocznej imprezy kulturalnej "Mali Maleńkiemu". Organizatorami wystawy są:  Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Grabskiego STO w Warszawie, Urząd Dzielnicy Ursus m. st. Warszawy, Ośrodek Kultury Arsus.
Otrzymaliśmy łącznie 15 prac w wykonaniu uczniów klas I-III. Dzieci za pomocą najróżniejszych technik przedstawiły stroik świąteczny. Dnia 27 listopada 2019r. zebrała się komisja, która oceniła stroiki i wyłoniła 5 zwycięzców. Było to bardzo trudne zadanie, gdyż wszystkie prace były wyjątkowe.

Laureaci w I etapie szkolnym:

• Małgorzata Ciesielska z kl. 1a,
  • Hanna Chrzan z kl. 1f,
  • Alan Gajewski z kl. 2c,
  • Ryszard Iwański z kl. 2e,
  • Natalia Chlaściak z kl. 2h.
Stroiki wyróżnione zostały wystawione w sali kameralnej Ośrodka Kultury "Arsus" z okazji Imprezy kulturalnej "Mali Maleńkiemu", w dniu 6 grudnia 2019 r.
Pozostałe prace zostały przekazane na szkolny kiermasz świąteczny. Bardzo serdecznie dziękujemy!
Dzieląc się sercem - wolontariuszka z kl. 7a

Ostatni listopadowy weekend to czas, w którym możemy pomyśleć nie tylko o sobie, ale także o potrzebujących i podzielić się z nimi żywnością. W tych dniach wspaniałe warszawianki i warszawiacy, podzielili się jedzeniem z osobami w trudnej sytuacji życiowej lub z niepełnosprawnościami.

Zbiórka wspierająca Bank Żywności odbyła się w 56 supermarketach i 105 sklepach na terenie Warszawy. W jednym z nich pracowała z całego serca niosąc pomoc, jedna z naszych wolontariuszek, uczennica klasy 7a Julia Janowska.

Ważne jest dla nas, aby uczniowie naszej szkoły brali udział we wszystkich wartościowych i niosących dobro akcjach.

"Muzyczna Jesień" - wyniki konkursu

Dnia 18 listopada 2019 roku odbył się koncert laureatów IX Mazowieckiego Festiwalu Piosenki z Dobrym Tekstem "Muzyczna Jesień", a wśród wykonawców pojawił się również chór Tra Le Nuvole.

Jest nam przyjemnie poinformować, że Jan Morawski wyśpiewał w konkursie II miejsce, a chór Tra Le Nuvole I miejsce .

Wszystkim artystom bardzo gratulujemy .

II Dzielnicowy Festiwal Pieśni Patriotycznej "Ojczyzna mnie woła" - koncert laureatow

W piątkowy wieczór 22 listopada 2019 roku przeżyliśmy piękną muzyczną podróż w czasie z pieśniami patriotycznymi podczas koncertu laureatów II Dzielnicowego Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Ojczyzna mnie woła".
Chór Tra Le Nuvole, który reprezentował naszą szkołę zdobył w nim, aż dwie statuetki, zajmując I miejsce oraz zdobywając nagrodę Grand Prix festiwalu.
Wielkie brawa!