Warsztaty wielkanocne

Dnia 30.03.2021r. na platformie MS Teams odbyły się warsztaty wielkanocne online. Inicjatorem spotkania byli uczniowie Samorządu Uczniowskiego. Warsztaty poprowadził nauczyciel techniki pan Igor Mierzwiński, za co z całego serca dziękujemy. Wszyscy obecni pracowali z wielkim zaangażowaniem, tworząc piękne baranki świąteczne. Nie zabrakło też luźnych rozmów, dobrego humoru i uśmiechów na twarzach. Dziękujemy za przesłanie prac i gratulujemy ciekawych pomysłów.

Witaj Wiosno!

Uczniowie klas 1-3 powitali wiosnę biorąc udział w Zielonym projekcie.

Najpierw szukali wiosny w parku i ogrodzie. Następnie przygotowali zielone ogródki na parapecie i zaprezentowali je kolegom i koleżankom.

Uczniowie napisali także piękne wiersze i rymowanki o wiośnie. Powstały także prace plastyczne.

Teraz wiosna już może przychodzić :)

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej.

Dzień Kobiet

Dzisiaj dzień piękny, uroczysty!
Taki dzień raz się w roku zdarza,
gdy 8 Marca z gwarem wiosny
wytryśnie z kartek kalendarza.
Tak, to wspaniałe, wielkie Święto,
więc śpieszą chłopcy i panowie
z bukietem życzeń w barwach kwiatów –
Uśmiechnąć się do Wszystkich Kobiet.

Pawlikowska-JasnorzewskaŚwięto Kobiet

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym dniu wszystkie dziewczynki z klas I-III włożyły na głowę wianki i kolorowe opaski. Chłopcy wręczyli dziewczynkom dyplomy i złożyli życzenia. Dla wszystkich uczniów był to dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy.

Walentynki

"Kubusiu, jak się pisze MIŁOŚĆ? Prosiaczku, MIŁOŚĆ się nie pisze, MIŁOŚĆ się czuje".

MIŁOŚĆ ROŚNIE WOKÓŁ NAS:)
Zakończenie akcji WOŚP

Dziękujemy, za uczestnictwo w pierwszej inicjatywie towarzyszącej fundacji Pho3nix!

Nasi uczniowie przez sport przyczynili się do zebrania 1 000 000 PLN dla WOŚP!

"Pożar w Piastowie" - akcja charytatywna

,,Dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca: ona daje życie" - Henryk Sienkiewicz

Nieważne ile masz lat, warto radość, pomoc innym dać, płomień miłości niech zmienia świat.
Z całego serca dziękuję za wsparcie, pomoc, zaangażowanie, odruch serca tak dzisiaj bardzo potrzebny w imieniu rodzin, które ucierpiały w pożarze w Piastowie, jesteście super i wielcy:) Szczególnie podziękowania kieruję do Rodziców i uczniów z kl. 0a :)