Szkoły Podstawowej
Nr 382

Archiwum wydarzeń 2013/2014

Rozgrywki sportowe

21 maja 2014 roku w Szkole Podstawowej Nr 4 przy ul. Konińskiej rozpoczęły się zawody sportowe w bieganiu oraz turniej piłki nożnej o Puchar Kierownika Świetlicy. W zawodach mogli brać udział wszyscy zainteresowani uczniowie klas zerowych i pierwszych.

Celem tego przedsięwzięcia był udział w różnych formach aktywności sportowo-rekreacyjnej, dbałość o wszechstronny rozwój fizyczny oraz utrwalanie nawyków czynnego wypoczynku.

W biegach zwyciężyły następujące osoby:
  • Z klasy 0a Agnieszka Ligęza, Wojciech Woźniak
  • Z klasy 0b Amelia Wróbel, Alan Szymanowski
  • Z klasy 0c Nikola Żurik, Franciszek Mielko
  • Z klasy 0d Sabina Brzezińska, Natan Szweda
  • Z klasy 0e Oliwia Orzechowska, Adrian Escher
  • Z klasy 0f Agata Gromysz, Mateusz Sionek
  • Z klasy 0g Martyna Sicińska, Jakub Szczepkowski
  • Z klasy 0h Karolina Maćkowska, Szymon Chmielecki
  • Z klasy 0i Klaudia Ignacak, Jeremi Rupniewski
  • Z klasy 0j Julia Puchała, Kamil Górnik
  • Z klasy 0k Amelka Kowalewska, Kuba Panasz
  • Z klasy 0l Alicja Prokopowicz, Hubert Granica
  • Z klasy 1a Zuzanna Kot, Szymon Curyło
  • Z klasy 1b Karolina Górecka, Piotr Klepaczko
  • Z klasy 1c Dominika Pocztar, Sebastian Czerniszewski

Uczniowie, którzy zgłosili się do turnieju piłki nożnej, rozegrali mecze systemem pucharowym.

Pierwsze miejsce zajęła klasa 1c, a drugie klasa 0k.

13 czerwca odbyło się uroczyste podsumowanie rozgrywek sportowych, w którym udział wzięli wszyscy uczniowie i ich wychowawcy. Wręczenia pamiątkowych dyplomów oraz medali dokonała Dyrekcja Szkoły oraz Kierownik Świetlicy. Puchar otrzymała klas 1c, która wygrała turniej. Po rozdaniu nagród odbyła się część artystyczna przygotowana przez wychowawców świetlicy.

„Muzyczna podróż po świecie rytmu”

02 czerwca 2014r wychowankowie świetlicy mieli okazję uczestniczyć w warsztatach „ Muzyczna podróż po świecie rytmu”. Zajęcia oparte były na wykorzystaniu rytmów oraz oryginalnych instrumentów pochodzących z kultury Afryki Zachodniej. Podczas perkusyjnych warsztatów integracyjnych każdy z uczestników miał okazję zdobyć wiedzę i umiejętności, aby razem z grupą tworzyć i wykonywać utwory muzyczne.

Podsumowanie konkursu „10 lat Polski w Unii Europejskiej”

„Serduszko puka w rytmie cza-cza” – Święto Zakochanych

14 lutego 2014 roku została zorganizowana dyskoteka z okazji Walentynek dla klas: 0A, 0B, 0C, 0D.