Szkoły Podstawowej
Nr 382

Kiermasz bożonarodzeniowy

W dniu 12 grudnia 2019 roku odbył się szkolny kiermasz bożonarodzeniowy koordynowany przez wychowawców świetlicy szkolnej we współpracy z Radą Rodziców.

Część prac i dekoracji świątecznych wykonana została przez uczniów pod kierunkiem wychowawców świetlicy. Pozostałe ozdoby świąteczne zrobili uczniowie wraz z rodzicami przy wsparciu nauczycieli pracujących w naszej szkole.

Dochód ze sprzedaży stroików i dekoracji przekazany zostanie na zakup puf na korytarze w naszej szkole oraz wsparcie ucznia z Kamerunu Dossivę Wilfrieda, adoptowanego w ramach akcji Adopcja Serca.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tegoroczny kiermasz świąteczny.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Finał zbiórki darów dla podopiecznych Domów Dzieci w Pęcherach (gmina Piaseczno)

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 382 w Warszawie pokazali swoje ogromne i wrażliwe serce. Chętnie wzięli udział w zbiórce słodyczy, przyborów szkolnych i środków czystości przeznaczonych do Domu Dziecka w Pęcherach.

Dary zostały przekazane przez nauczycieli świetlicy.

Radość dzieci z otrzymanych prezentów była największą nagroda dla nas wszystkich.

Dzięki ludziom o szlachetnych sercach, którzy przyłączyli się do akcji dzieci wiedzą, że nie są same.

Wszystkim osobom zaangażowanym w zbiórkę serdecznie dziękujemy.

Organizator Akcji:
Nauczyciele świetlicy Szkoły Podstawowej Nr 382.

Dzień Kropki w naszej świetlicy