Szanowni Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele,

niezmiernie miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 382 im. Warszawskich Dzieci otrzymała Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m.st Warszawy "Szkoła z pomysłem" – "Szkoła z pomysłem na wspieranie uczniów o szczególnych potrzebach edukacyjnych".

Nasza Szkoła znalazła się w elitarnym gronie warszawskich placówek wyróżnionych tytułem "Szkoły z pomysłem", co świadczy o tym, że realizujemy ciekawe inicjatywy i projekty, integrując wokół nich szkolną społeczność.

Osiągnięty sukces zawdzięczamy przede wszystkim Wam drodzy Uczniowie, to Wy mobilizujecie nas do podejmowania działań i inicjatyw. Jak również Państwu – Rodzicom i Nauczycielom, którzy wspieracie swoje dzieci i uczniów oraz dokładacie starań, by nasza współpraca przebiegała pomyślnie.

Ten zaszczytny tytuł zobowiązuje nas wszystkich do jeszcze większego zaangażowania na rzecz uczniów i budowania wizerunku  szkoły,  jako przyjaznej, otwartej, twórczej i innowacyjnej na wspieranie uczniów o szczególnych potrzebach edukacyjnych.

Dziękujemy i gratulujemy

Z wyrazami wdzięczności
Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 382 im Warszawskich Dzieci

1. Film

2. Szkoła z pomysłem na wspieranie uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych - podjęte działania

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci...

w zakładce Świetlica przygotowaliśmy dla Was

wiele ciekawych propozycji na spędzenie wolnego czasu.

Życzymy dobrej zabawy

Nauczyciele świetlicy

Drodzy Uczniowie,

wiemy, że jest to dla Was trudny i niepewny czas. Dlatego, jeśli potrzebujecie podzielić się z kimś swoimi obawami, troskami, czy też po prostu porozmawiać, to zachęcamy Was do kontaktu z nami przez Ms Teams oraz Messenger. Poniżej link do profilu naszego gabinetu na facebooku: https://www.facebook.com/nasz.gabinet.7

Pamiętajcie, że jesteśmy z Wami!

Z pozdrowieniami,
Psycholog - Ewa Bilska,
Pedagog szkolny - Dorota Kołacińska,
Pedagog szkolny - Justyna Sulińska.