• Rozśpiewany weekend chóru Tra Le Nuvole we Wrześni

• W dniach 20-22 września, chór Tra Le Nuvole pod opieką Pani Doroty Bartnik, spędził wyjątkowy i pełen muzyki weekend we Wrześni, niedaleko Poznania. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w rozwijających warsztatach wokalnych prowadzonych przez Panią Izabelę Zalewską – instruktorkę śpiewu, wokalistkę i wykładowczynię na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Oprócz zajęć doskonalących ich umiejętności, członkowie chóru mieli także szansę zwiedzić Poznań i wcielić się w rolę „detektywów historii”, ćwicząc swoje umiejętności aktorskie.

Zwieńczeniem tego niezwykłego weekendu był koncert, który odbył się w niedzielę 22 września o godzinie 17:00 we Wrzesińskim Domu Kultury. W trakcie tego wydarzenia mogliśmy usłyszeć niesamowitą muzyczną podróż w wykonaniu trzech chórów: Wrzesińskiego Chóru Dziecięco-Młodzieżowego, chóru Tra Le Nuvole oraz Chóru Sound of Change. Koncert, w którym młode głosy wypełniły salę, pokazał, że muzyka nie tylko łączy pokolenia i regiony, ale przede wszystkim rozpala miłość i radość w sercach wszystkich słuchaczy

To był niezapomniany weekend, pełen pięknych brzmień, radości z obcowania z muzyką, a także nowych doświadczeń.